Akce na Ašsku‎ > ‎Kultura 2013‎ > ‎

Předvolební mítink hnutí ANO

V neděli 13. října 2013 proběhl na ašském Poštovním náměstí předvolební mítink hnutí ANO. Přítomni byli kandidáti tohoto hnutí za Karlovarský kraj. Přivezli sebou skákací hrad pro děti, stánek s opékanými klobásami a lidi se snažili na svou stranu získat také koblihami zdarma.

Toto setkání jsem navštívil pouze z důvodu účasti ašského souboru Chorus Egrensis, který zde vystupoval. Na programu byla dále ještě jedna hudební formace.

V jedenáct hodin dopoledne moderátorka akce krátce promluvila a poté půl hodiny zpíval převážně lidové písně již výše zmíněný Chorus Egrensis. Později se představilo několik kandidátu hnutí Ano a s druhou částí svého vystoupení přiklusal zpět Egrensis, jehož členové se zatím zahřívali free svařáčkem. Potom ... Potom jsem šel domů, páč už mi byla zima. Ale nemyslete, že jsem si z akce nic neodnesl. Dva koláčky, koblihu, perník, bonbóny, klobásku, svařáček, propisku, odznak a balónek (i když nevím proč). Mají peněz zjevně dost, tak se řídím heslem: "hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere".

FOTOGRAFIE

Kandidáti hnutí ANO v Karlovarském kraji.                                           Chorus Egrensis.