Akce na Ašsku‎ > ‎Kultura 2011‎ > ‎

Dětský den (2011, Krásná)


Dětský den 2011 se v Krásné konal v sobotu 4. června v areálu Sokolovny. Společně se dnem dětí měla být poražena májka a slavnostně otevřeno nové víceúčelové hřiště. Akci pořádal Sbor dobrovolných hasičů Krásná.

Děti měli možnost soutěžit o drobné ceny v několika soutěžích nebo si prohlédnou hasičskou techniku. Podle letáku měli také možnost svézt se no koních (v době mé přítomnosti jsem ale žádné neviděl).

Moje hodnocení
Tentokráte jsem se rozhodl jít pěšky, což se ukázalo jako velmi špatný nápad, neboť díky horku na kterém jsem se málem upražil mi cesta do Krásné trvala neobvykle téměř celou hodinu. Poprvé jsem tedy viděl místní Sokolovnu, a musím ocenit její pěknou rekonstrukci. Tedy alespoň část. Část do ulice vás totiž překvapí jak hezky vypadá, ale je to jen lákadlo. Velká část budovy do dvora opravená není. Hřiště vypadá dobře. Vypadalo to také, že na obec velikosti Krásné tady bylo docela dost lidí, i když dost jsem jich zde poznal i z Aše. Děti v době mého příchodu už vesele soutěžili o zvířátka z Playmobilu nebo prolézali pytlem. Hasiči zase museli hlídat svá vozidla, aby jim s nimi dětští rádoby požárníci neujeli. I když leták lákal slavnostním otevřením, starosta byl oblečen civilně, dost letně, což se samozřejmě dá pochopit.

FOTOGRAFIE

ODKAZY
www.obeckrasna.cz